Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/okscon/domains/okscon.lt/public_html/wp-content/plugins/polylang/frontend/frontend-filters-widgets.php on line 100

okscon1                 BA

Akustikos sprendimai!

Apie Okscon

Okscon -  akustikos sprendimai

UAB Okscon atstovauja Baswa acoustic Lietuvoje ir Kaliningrade. Supažindiname architektus su šia ypatinga akustine sistema, jos veikimu ir dizaino galimybėmis. Šveicarų gamykla reikalauja ypatingo tikslumo ir kokybės montuojant šią sistemą, todėl šioms sudėtingoms sistemoms diegti reikalingi montuotojai turintys Baswa montavimo sertifikatus. Mes ne tik skleidžiame informaciją apie šia puikią akustinę medžiagą, bet taip pat turime didelę patirtį ją montuojant. Jei reikia akustikos- Baswa Jus nustebins savo galimybėmis, o mes pasirūpinsime, kad viskas būtų atlikta idealiai!

Sukurta ir pagaminta Šveicarijoje.

Ši Šveicarijoje sukurta, garsą sugerianti medžiaga, tobulinama jau 25 metus.

Tiesus, lenkti, kupolo ar skliauto formos paviršiai, plotai iki 5000 kvadratinų metrų gali buti padengti šia unikalia medžiaga.

Tai geriausiai perteklinę akustinę energiją sugeriantis glaistas pasaulyje.

Ši medžiaga atspari grybeliui, - tobulai tinka SPA, saunoms ir pan.

 Sio glaisto ilgaamziskumo paslaptis, - procese naudojamas trintas marmuras.

Vidutinis glaisto džiūvimo greitis sluoksniuojant, - viena naktis.

BASWA partnerio sertifikatas

Baswa produktų instaliavimas patikimas tik įmonėms turinčioms Baswa sistemų diegimo sertifikatą. Į šį sertifikatą pretenduojančios įmonės kruopščiai atsirenkamos. Atstovai iš pasirinktų kompanijų apmokomi Baswa atstovybėse Šveicarijoje, Baldegg mieste. Sėkmingai atlikus mokymus kompanijai suteikiamas Baswa Partnerio sertifikatas ir tik tada įmonė įgyja teisę platinti bei diegti Baswa produktus

Apie Baswa Acoustic

BASWA technologija

 
BASWAphon - tai akustika kontroliuojanti medžiaga. Ši unikalus produktas absorbuoja per skardžius garsus, slopina akustinę energiją kuri atsiranda garsui aidint kambario sienomis, - to pasekoje dirbantiems garsioje aplinkoje žymiai lengviau išlaikyti gerą savijautą ir koncentraciją.
 
Garsą sugeriantys paviršiai pasisavindami didelę dalį akustinės energijos, padeda kur kas švariau ir aiškiau girdėti garsus sklindančius iš pradinio šaltinio, - garsai kur kas lengviau atskiriami, žodžiai skamba kur kas aiškiau. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau šalių steigia apribojimus dėl leidžiamo garso aidėjimo lygio viešose vietose.
 
Vis dažniau leidžiamo garso aidėjimo lygio apribojimai tampa architektūrinės / dizaino koncepcijos dalimi (specialios angos sienose, paruosti industriniai elementai ir t.t.). Kitaip nei dauguma kitų akustinių sprendimų, - BASWA technologija labai adaptyvi dėl savo paviršiaus, struktūros, spalvos ir formos. Šia technologiją lengva priderinti prie jau sukurtos estetinės koncepcijos. BASWAphon paviršiai optiškai neatrodo, kaip garsą absorbuojantys paviršiai.
 

BASWA sistemos

 
Sistemos   Bazinė Vidutinė Klasikinė
Danga 1 dangos sitema  
  2 dangų sistema    
Besiūlė Vientisos lubos iki 500 m2
  Pakabinamos lubos iki 150 m2
Grūdėtumas Labai smulkus grūdėtumas 0.3 mm    
  Smulkus grūdėtumas 0.5 mm    
  Stambus grūdėtumas 0.7 mm    
Storis 30 mm
  50 mm
  70 mm
Akustika Min αw 0.60
  Max αw 0.90    
Degumas Nedegus (A2-S1, d0)
Standartinė spalva ~ NCS S 0500-N
Kitos spalvos RAL / NCS
Tinka naudoti Luboms
  Sienoms
  Lenktiems paviršiams    
Taikymo greitis 7 dienos (iskaiciuojant  1 sluoksnio dziuvimo greitį)  
  9 dienos (iskaiciuojant  1 sluoksnio dziuvimo greitį)    

 

1* - Pateiktas instaliacijos laikas dirbant triju - keturių žmonių komandai ne didesniame nei 80 iki 100m2 plote. Medžiagos džiūvimo greitis - kambaryje esant 20°C temperatūrai, kambario oro drėgtuno lygiui esant ne aukščiau 50%.

Plačiau apie produktą gamintojo tinklalapyje.

Norite gauti nemokamą konsultacija?

Susisiekite